Eshop

Sme oficiálny distribútor produktov spoločností GEOSUN a BLV Tech.

Technológia LiDAR je metóda pre meranie a diaľkové snímanie. Vďaka využitiu laserových lúčov dokáže zmapovať a replikovať verné 3D prostredie. Jeho využitie je naozaj veľké. Používa sa v mnohých odvetviach, geodézia, geografia, geomorfológia, seizmológia, presné poľnohospodárstvo, lesníctvo, ťažba a dobývanie, cesty a železnice, inšpekcia infraštruktúry, skládky, vodné hospodárstvo, elektrické vedenie a archeológia.

Výber správneho riešenia a využitia LiDAR môže byť komplikovaný. SKYMOVE ponúka kompletný hardvérový a softvérový balík a viacero možností, ktoré spĺňajú požiadavky aplikácií, výkonu a výhodnej ceny. Náš tím odborníkov vám môže pomôcť vybrať správne riešenie pre vaše zameranie a projekty.

Prečo sa rozhodnúť pre výber našich produktov?

  • Možnosti nášho systému, ktoré spĺňajú rôzne nároky na presnosť aj rozpočet projektu.
  • Náš softvér uľahčuje tvorbu výstupov vďaka krokovému spracovaniu údajov.
  • Poskytujeme komplexné školenia a podpora, aby ste z vášho systému vyťažili maximum.
  • Využívame overený pracovný postup na zvýšenie efektivity a zvýšenie produktivity.

Čo je zahrnuté v cene? Každý systém LiDAR systém obsahuje všetko, čo potrebujete na zachytenie a spracovanie údajov LiDAR.

  • Hardvér, ktorý potrebujete na zhromažďovanie údajov z terénu.
  • Softvér na prvotné spracovanie údajov
  • Komplexné školenie a pracovný proces pre jednoduché a efektívne generovanie výsledkov.
  • Záručný servis a aktualizácia firmwaru

Merací systém GS-130X + DJI Matrice 350

Merací systém pozostáva z lidarovej jednotky s IMU, bezpilotných prostriedkom a príslušenstvom na jeho prevádzku a pozemnou stanicou na meranie dát počas skenovania ale aj pre tvorbu kontrolného merania, či iných úloh. Systém dodávame otestovaný, kalibrovaný a pripravený na okamžitý výkon. Systém je schopný výkonu v teplých ale aj chladných podmienkach.

DJI M300/M350 RTK s kompletným príslušenstvom
GEOSUN GS 130X so senzorom HESAI a príslušenstvom
Pozemná meracia stanica GEOS GPS GNSS MINI 10 s príslušenstvom


GS-260X

Pokročilý nástroj LiDAR pre skutočných profesionálov. Vhodný na meranie krátkeho ale aj dlhšieho dosahu až z výšky 300m.

GS-100C+

Základné riešenie LiDAR na meranie krátkeho dosahu. Vďaka nízkej cene je veľmi ekonomický a poskytuje mračno bodov.

GS-100G

Kvalitný ručný skenovací systém LiDAR systém vyvinutý pre rýchle a efektívne SLAM skenovanie v meste ale aj v lese.

GPS GNSS MINI 10

Užitočný a kompaktný stroj.Tento typ GPS GNSS prístroja zaručuje rýchle, flexibilné a spoľahlivé meranie v teréne.

GS-260F

Dokáže rýchlo získať vysoko presné a čísté mračno laserových bodov. 360° zorné pole pre širší rozsah skenovania a vyššiu prevádzkovú efektivitu.

GS-2000N

Najpokročilejšie riešenie od GEOSUN. Lidar určený pre zber dát na veľkých plochách aj pomocou letu lietadlom. Účinný a presný nástroj pre najzložitejšie projekty.

GS-100V

Kompaktný kvalitný systém pre zber priestorových údajov a mračna bodov s krátkym dosahom s integrovaným 16 kanálovým laserovým skenerom HESAI XT16.

GS-130X

Pokročilý a presný nástroj LiDAR na meranie krátkeho ale aj dlhšieho dosahu s výborným 32 kanálovým senzorom HESAI XT32. Overené a cenovo dostupné riešenie.


BL100 Pro

Nové, inovatívne a cenovo dostupné riešenie pre ešte lepší zber 3D fotogrametrických dát, ktoré zabezpečuje 5 kamier v jednom tele.

BL6100 Xport

Silnejšia verzia nášho riešenia pre ešte lepší zber fotogrametrických dát, ktoré zabezpečuje fullframe 61 megapixelová kamera v kvalitnom tele.