Profesionálny nástroj pre náročné úlohy a vysokú presnosť
Presnosť1cm na 100m
Hustota bodov140pts (100m/10m/s)
Rozmery13,6/9,4/9,1cm
Váha1kg
Rýchlosť meraniaTri návraty merania a 1,900,000 bodov za sekundu
KameraSony 26mp

GS-260X je pokročilý nástroj pre skutočných profesionálov. Tento LiDAR je vhodný na meranie krátkeho ale aj dlhšieho dosahu až z výšky 300m. Výborný a presný senzor HESAI XT M2X, 32 kanálový, poskytuje kvalitné ofarbené mračno bodov vysokej hustoty. Obsahuje modernú POS jednotku typu 303. Nástroj je určený pre kombinovanie leteckého z UAV a pozemného mobilného skenovania z auta, či lode.

Vyznačuje sa ilnou penetráciou cez hustú vegetáciu, polohovou a výškovou presnosťou a s možnosťou upraviť na triple echo – 3 návraty. GS-260X je široko používaný v odvetviach mapovania a geodézie, v lesníctve, monitoringu elektrického vedenia, v poľnohospodárstve a uľahčuje získavanie údajov na veľkých územiach.

Tento typ LiDARu je možné použiť pri stavebníctve, pasportizácií a náročnom mapovaní lesného porastu. Vhodný aj pri mapovaní sieťových koridorov, stavebných objektov a cestnej siete. Navrhnutý s vysoko integrovaným dizajnom s dlhšou životnosťou a ľahkou údržbou. Lidar je vybavený POS systémom gSpin310. Pohodlná prevádzka s rýchlou montážou a demontážou konštrukcie. 360° zorné pole pre širší rozsah skenovania a vyššiu prevádzkovú efektivitu.

  • Využitie pre UAV ale aj mobilné mapovanie
  • Kompatibilný s plánovacími SW
  • Nástroj pre náročných užívateľov v dostupnej cene
  • Poskytuje ofarbené mračno bodov vo vysokej hustote a presnosti
Eshop