Pre tvorbu leteckých záberov z dronu, fotiek alebo produkciu celého videa využívame viacero profesionálnych kamier. Ponúkame bezstratové video 4K a 5.2K alebo najviac využívaný formát FullHD 50fps a krištáľovo čisté 12 až 46 Mpx RAW fotografie. Využívame drony od DJI, Mavic2 pro, Inspire 1 RAW, Inspire 2 a M600 Pro, kamery Zenmuse X5R a S, X3, Z3, a pre náročnejšiu produkciu Lumix GH5, Canon D5 Mark IV, Sony A7 a BlackMagic. Kamera upevnená na trojosom gimbale Ronin MX umožňuje plnú kontrolu nad obrazom a počas letu je k dispozícii HD náhľad na pozemnej stanici.

Tvorba leteckého videa z dronu

Dôležitou súčasťou našich služieb je aj letecká video produkcia, tvorba leteckých záberov z dronuDo pripravovaných projektov komerčných videí, reklám, prezentácií, dokumentov a filmov dodáme letecké pohľady, video podľa želania klienta, réžie alebo produkčného tímu. Pracujeme aj úplne samostatne. Vytvárame zábery vo viacerých formátoch a rozlíšeniach. Sme schopní vyhovieť aj náročnej produkcii a zavesiť aj veľkú filmovaciu kameru. Zábery dodávame okamžite po ich vyhotovení alebo posielame cez FTP uložisko.

Produkcia

Ponúkame kompletnú produkciu pre hotové video. Podľa požiadavky vymyslíme kreatívny koncept, nachystáme vhodnú techniku a odhadneme správny čas pre ideálnu kompozíciu. V našich službách nájdete aj portrétové fotenie, produktové video a fotky ale aj grafické práce pre prezentačné materiály a weby. Eventové video, dokumentačný záznam, reklama alebo spot pre sociálne siete pre nás nie sú žiadny problém. Viacero kamier a stabilizátory obrazu zaručujú kvalitný výstup, surovinu pre hotové video.

Postprodukcia a tvorba hotového videa

Pre prípravu hotového videa nastriháme nafilmované letecké aj pozemné zábery, časozbery, motion-lapse zábery a slow-motion zábery. Kombináciou rôznych prvkov obohatíme vaše umelecké dielo do finálnej podoby. Na strih videa využívame najnovšie verzie profesionálnych programov na strih videa Davinci Resolve a Adobe platformu. Pre správny odkaz a zážitok z videa upravujeme audio zložky, hráme sa s farbami (color grading) a zahrnieme grafické prvky dizajn manuálu. Snažíme sa priniesť kvalitný audiovizuálny zážitok.