Sme oficiálny distribútor produktov spoločnosti GEOSUN. Predaj LIDAR systémov na mieru pre každého klienta zahŕňa konzultáciu potrieb a základné školenie na používanie systému v praxi, používanie SF na spracovanie dát a export naskenovaných dát.

Technológia LiDAR je metóda pre meranie a diaľkové snímanie, mapuje verné 3D prostredie. Jeho využitie naozaj veľké. Používa sa v mnohých odvetviach,  geodézia, geografia, geomorfológia, seizmológia, presné poľnohospodárstvo, lesníctvo, ťažba a dobývanie, cesty a železnice, inšpekcia infraštruktúry, skládky, vodné hospodárstvo, elektrické vedenie a archeológia.

Ponúkame cenovo dostupné riešenie pre projekty každého typu. Chcete vedieť viac? Napíšte nám na info@skymove.sk

 

NOVINKA!

LIDAR GS-260X

GS-260X je momentálne lídrom v zbere dát. Systém pre získavanie dát je veľmi kompaktný, má integrovaný senzor HESAI Oandar XT, 360 FOV. Je pripravený na integráciu kamery Sony RX1 alebo Sony a6000. Je široko používaný pri získavaní 3D priestorových informácií v energetike, pri geodetickom meraní, lesníctve, poľnohospodárstve a iných projektoch, kde je vyžadovaná vysoká presnosť.

od 45000 EUR bez DPH

LIDAR GS-MID40

GS-MID 40 je jednoduchý a kompaktný LIDAR s dosahom až 260 metrov je vynikajúcou alternatívou pre tých, ktorí s touto technológiou realizujú menšie zadania. Jeho ľahkosť mu dáva všestrannosť pri montáži na takmer každé UAV. Dvoj návratový skener umožní zbierať dáta čiastočne aj pod vegetáciou. Zahŕňa softvér na následné spracovanie point cloudu.

od 7720 EUR bez DPH

LIDAR GS-100M

GS-100M je kompaktný systém pre získavanie point cloudových dát laserovým skenovaní, má integrovaný Livox senzor novej generácie. Je pripravený na integráciu kamery podľa možností ako samostatné zariadenie. Je široko používaný pri získavaní 3D priestorových informácií pri geodetickom meraní, lesníctve, poľnohospodárstve a územnom plánovaní.

od 12 500 EUR bez DPH

LIDAR GS-100C

GS-100C je ľahký kompaktný systém pre zber dát pre point cloudu, má integrovaný laserový skener Livox novej generácie, systém určovania polohy a určovania polohy GNSS a IMU a riadiaca jednotka úložiska, ktorá je schopná v reálnom čase, dynamicky a masívne zbierať vysoko presné cloudové údaje o bodoch a bohaté obrazové informácie.

15 800 EUR bez DPH